Sandviç Panel Ürünleri!

Sandviç panel nedir?

İnşaat sektöründe sıklıkla kullanılan sandviç panel, en son teknolojilerle inşaat sektöründe önemli ilerlemeler göstermektedir. Bununla birlikte, inşaat sektöründe sıklıkla kullanılan ürünler de değişmeye başlıyor. Her geçen gün daha da kolaylaşıyoruz ve inşaat sektöründe yüksek kaliteli malzemeler üretmeye başladık. Çünkü yararlı yapısı, çoğu insan için doğru olması genellikle tercih edilir. Genellikle dış cepheler için tasarlanmıştır ve çatıyı kaplamak için kullanılır. Ayrıca endüstriyel binalar için özel olarak tasarlanmış bir yalıtım sistemi olarak kullanılır.

Sandviç Panel Çatı

Sandviç paneller iç kısımlarında bulunan dolgu malzemeleri ve Malzemeleri, uygulama alanlarına bağlı olarak farklı özelliklere sahip olabilir. Paneller, etkili kullanım sağlamak için cam veya taş yünden yapılabilir. Bu durumda binalarda veya farklı odalarda kullanılabilirler. Genellikle binalarda çatı ve duvar malzemesi olarak kullanılabilir. Isı, ses ve su Problemleri için gerekli yalıtımı sağlayabilir. Belirli bir yük direncine sahip olan bu malzemeler o kadar dayanıklıdır ki darbelere karşıda dayanıklıdır. Çatı paneli detayları için diğer sayfamızıda kontrol edebilirsiniz.

sandviç panel
sandviç panel

Sandviç Paneller Nerede Kullanılır?

Çeşitli özelliklerinde sıklıkla tercih edilen sandviç paneller, inşaat sırasında dış yalıtım için sıklıkla kullanılır. Ayrıca genellikle evlerin çatılarında kullanılır. Isıtmak için küçük kareler halinde üretilen ve satılan bir tamburun kullanılmasına ek olarak, hem suya hem de yakacak oduna dayanıklı oldukları için Ürünler genellikle tercih edilir. Sandviç panel fiyatı olması gerektiği gibi uygun ucuz satmaktayız. İnşaatta kullanılan bu malzeme, detaylı alanlardaki kullanıcılar için çok yararlıdır.

Ses yalıtımı ve ısı yalıtımı için kullanılır

Yapıdaki faydanın yanı sıra, kalite ilginç özelliklerden biridir. Kaliteli yapısı nedeniyle, bu ürün ses yalıtımı için kullanılır. Panel için kullanılan poliüretan malzemenin avantajları gerektiği kadar büyüktür. Ayrıca, panelin alt ve üst kısmı için kullanılan demir dışı metallerin rengini seçebilirsiniz. Genellikle hassas inşaat şirketleri tarafından kullanılan tost panelleri, bireysel olarak çoğu insanın doğruluğunu tanıyarak, son yıllarda uygulamaya başlamıştır.

Sandviç Panel Fiyatları ve Çeşitli Sorular Aşağıdadır

Sandviç panel ile ilgili sık sorulan sorular. (S.S.S.)

Sandviç panel fiyatları ne kadar tutuyor?
59TL + KDV gibi fiyatlar arasında değişiyor.
Sandviç panel çatı için mi?
Hem çatı hem duvar için kullanılmaktadır.
Sandviç panel genişliği nedir?
Standart 100mm kapatır.